• Wyniki konkursu
          • Wyniki konkursu

          • Z ogromną radością informujemy, że Laureatkami Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego "Lodorosty i Bluszczary" zostały uczennice klasy 4d:

             Selime Sancakli -II miejsce

            Zuzanna Kopacka - III miejsce

            Gratulujemy serdecznie Laureatkom!

          • PROCEDURY

          •  

            Procedury postępowania w sytuacjach szczególnych zagrożeń dostępne w zakładce - O szkole.

             

          • ZEBRANIE INFORMACYJNE

          • ZEBRANIE   INFORMACYJNE

            dla   Rodziców  dzieci  przyjętych  do  klasy  1  i  oddziału  przedszkolnego w roku 2019/2020

            05 czerwca 2019 roku godz.18.00

          • Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej

          •          IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej

            W sobotę, 18 maja 2019 roku, w godzinach 10:00 – 14:00                              w placówkach wychowania pozaszkolnego na terenie Warszawy odbędzie się IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej.

            Zapisy na profesjonalne zajęcia artystyczne, sportowe, naukowe czy też techniczne, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i instruktorów trwają od 16 maja od godziny 16.00 do 3 czerwca do godziny 18.00.  

            Wystarczy poprzez stronę:

            https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl

             zalogować się, wypełnić niezbędne dane i zgłosić do wybranej    placówki. Wykaz placówek - poniższy link:

            Kopia_zestawienie_(1).xls   

          • Europejski Tydzień Szczepień

          • Szanowni Państwo!

            Europejski Tydzień Szczepień

            W tym roku motywem przewodnim są hasła: Poznaj i udostępnij fakty na temat szczepień oraz Bohaterowie szczepień.

            Inicjatywie patronuje Światowa Organizacja Zdrowia. Celem jest  zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa o szczepieniach ochronnych oraz ich znaczenia dla naszego zdrowia. Temat tegorocznej edycji Tygodnia Szczepień dotyczy przekazu oraz udostępniania faktów na temat szczepień. Europejski Tydzień Szczepień jest okazją do podkreślenia znaczenia osób, które w różny sposób na co dzień umożliwiają i wspierają szczepienia. Nazwano ich „Bohaterami szczepień”. Należy tu wymienić naukowców, którzy opracowują bezpieczne i skuteczne szczepionki, pracowników ochrony zdrowia, którzy są wiarygodnym źródłem informacji na temat szczepień dla swoich pacjentów, rodziców którzy decydując się na szczepienia swoich dzieci, chronią również tych których nie można zaszczepić, decydentów, których działania zapewniają jak najszerszy dostęp do szczepień oraz każdego kto poszukuje i udostępnia oparte na faktach naukowych informacje na temat szczepień.

            .Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m. st. Warszawie zachęca do zapoznania się z informacjami na temat szczepień dostępnymi na stronach:

            W trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Szczepień więcej informacji na temat szczepień obowiązkowych oraz zalecanych można uzyskać osobiście lub telefonicznie w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie ul. Kochanowskiego 21, tel. (22) 310-79-26 oraz (22) 310-79-33 w godzinach 8:00-15:30 oraz punktach szczepień w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej.

             

        • Finał konkursu "Czytam, więc jestem"
          • Finał konkursu "Czytam, więc jestem"

          • Serdecznie zapraszamy Laureatów Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego "Czytam, więc jestem" na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się  16 maja 2019 roku o godz. 10.00!

             

        • "Woreczek Ryżu"
          • "Woreczek Ryżu"

          • Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zainteresowanie i udział w akcji: "Woreczek Ryżu" 
            W poniższym linku znajdziecie Państwo potwierdzenie przelewu na konto organizatora (różnica w sumie wynika z konieczności uiszczenia opłaty za przelew) 
            https://drive.google.com/file/d/1ANO7TBQ5YpjsF5ip7RDZ-pV4w1Ib0LDj/view?usp=sharing
             
        • Konkurs Logicznego Myślenia
          • Konkurs Logicznego Myślenia

          • Konkurs Logicznego Myślenia - wyniki

            Laureaci:

            Poziom I - Marta Gątarska

            Poziom II - Michał Więcław

            Wyróżnienia:

            Poziom I - Anna Dyduch

                            Rafał Frankowski

                            Zofia Jarząbek

                            Aleksander Głuch

            Poziom II:

            Michał Pawłowski

            Alan Piskorski

            Jakub Lewandowski

            Oliwia Hańska

            Norbert Namysło

            Nyengeterai Madembo

            Tymon Jedliński

            Poziom III:

            Tymoteusz Bartczak

            Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikomsmiley

             

        • Konkurs "Czytam, więc jestem"
          • Konkurs "Czytam, więc jestem"

          • LISTA LAUREATÓW IX EDYCJI KONKURSU  „CZYTAM, WIĘC JESTEM”

            WSZYTSKICH LAUREATÓW ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD.

            O terminie uroczystości wręczenia nagród Laureatom Konkursu "Czytam, wiec jestem" powiadomimy zainteresowane Szkoły po wiosennej przerwie świątecznej.

            CZĘŚĆ RECYTATORSKA

            1. Bernard Zawadzki – SP 23
            2. Stanisław Uliński – SP 23
            3. Bartosz Imielski – SP 24 STO
            4. Helena Szelachowska – SP 26
            5. Magdalena Urbaniak – SP 26
            6. Weronika Smolarczyk – SP 26
            7. Marta Tokarczyk – SP 26
            8. Sylwia Gil – SP 34
            9. Helena Barczak – SP 69
            10. Michalina Mital  - SP 132
            11. Gustaw Michoń – SP 139
            12. Maja Jabnou – SP 139
            13. Magdalena Marchewka – SP 139
            14. Oliwia Leśniewska- SP 143
            15. Kamila Staniewicz – SP 143
            16. Zofia Rosinska – SP 143
            17. Zofia Szatańska – SP 143
            18. Amelia Kordaszewska – SP 143
            19. Karol Chilarzewski – SP 158
            20. Marianna Michalska- SP SP187
            21. Julia Juchniewicz  SP 187
            22. Weronika Kujszo – SP 222
            23. Dariusz Paczesny – SP 236
            24. Paulina Brogowicz – SP 238
            25. Alicja Majkowska – SP 293
            26. Karmela Fantoli – SP 293
            27. Amelia Jedrzejczyk – SP 293
            28. Dominika Sieńko – SP 357
            29. Lena Brudnicka – SP 357
            30. Paweł Bokiniec – SP 357

             

            CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNA

            1. Jadwiga Mirosz – 1a, SP 132
            2. Marcel Grabarczyk – kl.1 SP 132
            3. Zofia Rafalska – kl. 6 SP 28
            4. Jan Gunert – kl. 7 SP 234
            5. Maja Rzeplińska  - kl.6a SP 222
            6. Oliwia Kochanowska kl. 2a SP 158
            7. Tymon Wilczyński – kl. 8 SP 222
            8. Aleksandra Kasprzak kl.5 SP 357
            9. Szymon Kosson  - kl.2 SP 132
            10. Laura Bzdak, kl.8 SP 389
            11. Zuzanna Golik kl. 6 SP 222
            12. Hania Litwic kl. 3 SP 143
            13. Gutt Maciej kl. 8 SP 222
            14. Magdalena Henig kl.8 Sp 222
            15. Magdalena Makowska – kl. 4 SP 225
            16. Zuzanna Woźniewska  kl.8, SP 222
            17. Zofia Golonka – kl.4 SP 293
            18. Karolina Prus kl. 4 SP 16

             

          • Harmonogram zapisów do Programu "Lato w Mieście" 2019  
                   
            Data Etap zapisów/czynności kandydata  
            od  do  
            18 kwietnia
            godzina 12.00
            30 kwietnia
            godzina 12.00
            Rejestracja (logowanie się) w systemie kandydatów   
            6 maja
            godzina 16.00
            Informacja o kandydatach zakwalifikowanych
            i niezakwalifikownaych
             
            6 maja
            godzina 16.00
            16 maja
            godzina 10.00
            Pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej do każdej szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany
            Dokonanie opłaty za żywienie
             
            7 maja
            godzina 8.00
            16 maja
            godzina 16.00
            Potwierdzanie woli udziału w Programie Lato w Mieście 2019, w każdej szkole podstawowej, do której kandydat został zakwalifikowany poprzez złożenie:
            - karty kwalifikacyjnej
            - potwierdzenia opłaty za żywienie lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat
            Potwiedzenie woli jest warunkiem udziału w Programie
             
            20 maja
             godzina 14.00
            Informacja o kandydatach, którzy potwierdzili wolę udziału.
            Ostateczną decyzję o przyjęciu do Programu podejmuje orgnizator wypoczynku
             
            20 maja
            godzina 16.00
            Aktualizacja wykazu wolnych miejsc  
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
            Harmonogram zapisów do Programu "Lato w Mieście" 2019  
            Rekrutacja uzupełniająca    
            Data Etap zapisów/czynności kandydata  
            od  do  
            21 maja
            godzina 8.00
            23 maja godzina 16.00 Rejestracja (logowanie się) w systemie kandydatów   
            24 maja
            godzina 16.00
            Informacja o kandydatach zakwalifikowanych
            i niezakwalifikownaych
             
            24 maja
            godzina 16.00
            29 maja
            godzina 10.00
            Pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej do każdej szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany
            Dokonanie opłaty za żywienie
             
            27 maja
            godzina 8.00
            29 maja
            godzina 16.00
            Potwierdzanie woli udziału w Programie Lato w Mieście 2019, w każdej szkole podstawowej, do której kandydat został zakwalifikowany poprzez złożenie:
            - karty kwalifikacyjnej
            - potwierdzenia opłaty za żywienie lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat
            Potwiedzenie woli jest warunkiem udziału w Programie
             
            3 czerwca
            godzina 14.00
            Informacja o kandydatach, którzy potwierdzili wolę udziału.
            Ostateczną decyję o przyjęciu do Programu podejmuje orgnizator wypoczynku
             
            3 czerwca
            godzina 16.00
            Aktualizacja wykazu wolnych miejsc  
            4 czerwca
            godzina 14.00
            31 sierpnia
            godzina 16.00
            Zapisy na wolne miejsca
            Rodzic/opiekun prawny zgłasza chęć udziału dziecka w Progarmie w szkole dysponującej wolnymi miejscami.
            Decyjzę o przyjęciu do Programu podejmuje orgnizator wypoczynku
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
          • Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wielu wspaniałych chwil spędzonych z bliskimi, zdrowia i radości.

             

        • Dyżur opiekuńczy
          • Dyżur opiekuńczy

          • OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

            Przypominamy, że 15, 16, 17 kwietnia br.
            ze względu na EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
            będą dla uczniów klas 1-7
            dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

            (we wrześniu rodzice byli o tym informowani).

            Szkoła musi zapewnić uczniom klas ósmych
            właściwe warunki podczas egzaminów.

            Dla młodszych dzieci z klas 1-4,
            którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki,
            będzie tzw. DYŻUR OPIEKUŃCZY.

            Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisane dziecka na dyżur podczas zebrania z wychowawcą klasy
            w dn. 9 lub 10 kwietnia.

            Obiad dla tych dzieci należy zgłosić ajentowi w stołówce szkolnej i dodatkowo opłacić.

             

        • Konkurs SIGMA
          • Konkurs SIGMA

          • Z przyjemnością informuję, że laureatami Dzielnicowego Konkursu Matematycznego SIGMA
            zostali następujący uczniowie naszej szkoły:
            Klasy czwarte: 
            Grzegorz Pawłowski- II miejsce
            Antoni Więcław - III miejsce
            Klasy piąte:
            Oliwia Hańska- I miejsce
            Aleksandra Jarząbek - I miejsce
            Klasy szóste:
            Tymon Jedliński - II miejsce
            Michał Pawłowski - II miejsce
            Nyengeterai Madembo - III miejsce
            Michał Więcław - III miejsce
            Jednocześnie informuję, że uroczyste podsumowanie konkursu i spotkanie laureatów planowane jest na dzień 15 maja br. Szczegóły zostaną przekazane uczniom w późniejszym terminie.

        • Konkurs Biblijny
          • Konkurs Biblijny

          • W Konkursie Biblijnym z Ewangelii św. Mateusza "Z Biblią na co dzień" najlepsze miejsca zajęli: 
            W kategorii klas IV-VI: 
            Antoni Więcław
            Claudia Rutz
            Norbert Namysło

            W kategorii klas VII-VIII: 
            Natalia Radzyńska
            Tymoteusz Bartczak
            Gabriela Patrońska. 
            Uczniowie wezmą udział w finale w SP 158 10 kwietnia. 
            Gratulujemy! 

        • Wyniki Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego
          • Wyniki Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego

          • Mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste ogłoszenie wyników
            Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Lodorosty i bluszczary”, 
            które odbędzie się we wtorek 09.04.2019 r. o godz. 10:00
            w naszej szkole, ul. Elekcyjna 21/23.

            Na spotkanie zaproszone są żona oraz córka Jerzego Ficowskiego. Uczniowie, których nazwiska są podkreślone, proszeni będą o recytację przygotowanego wiersza. Prosimy
            o przybycie wraz z nauczycielem wymienionych dzieci:

            1. Sofia Gentiletti SP26
            2. Iga Dąbrowska SP26
            3. Alan Burdzy SP26

             

            1. Filip Rogowski SP63

             

            1. Amelia Mboka SP132
               
            2. Zuzanna Kopecka SP139
            3. Selime Sancakli SP139

             

            1. Oliwia Szcześniak SP148
               
            2. Michał Żera SP225
            3. Kalina Bieniek SP225
            4. Stanisław Grochocki SP225
               
            5. Anna Salaburska SP234
            6. Julianna Grabińska SP234
               
            7. Amelia Jezierska SP238
            8. Helena Nieścior SP238
            9. Julia Rońska SP238
               
            10. Zuzanna Ziemba SP351
               
            11. Natalia Przygoda SP386
            12. Zuzanna Goławska SP386
            13. Ewelina Łaszewska SP386

             

            1. Mikaela Zakroczymska SP387
            2. Lilianna Usowicz SP387
               
            3. Antoni Kosakowski SP388
            4. Bartosz Bałajewicz SP388
            5. Karolina Michalska SP388
            6. Barbara Markowska SP388
               
            7. Kornelia Orszanowska SP389

             

          • Konkurs fotograficzny
            pt. „Przyjaciel przyrody”

             

            Lubicie obserwować zwierzęta i dziką przyrodę?
            Macie ciekawe lub śmieszne zdjęcia zwierzaków? Pochwalcie się nimi i weźcie udział w konkursie pt. „Przyjaciel przyrody”!!!!
            Fotografie możecie wysyłać do 13 maja 2019r.
            na adres internetowy p. kierownik świetlicy:
            bzablocka@edu.um.warszawa.pl

             

            Wyniki konkursu będą ogłoszone 22 maja
            w Światowy Dzień Praw Zwierząt.

            Prace laureatów pokażemy na stronie internetowej

            lub na facebook’u SP139.

             

            Przysyłając zdjęcia podajcie tytuł zdjęcia,
            imię i nazwisko autora oraz klasę.

             

            Organizatorki konkursu:

            p. Beata Zabłocka –kierownik świetlicy
            oraz uczennice kl. 5C - Oliwia B. i Inga Z.

             

        • Wyniki konkursu "Savoir-vivre"
          • Wyniki konkursu "Savoir-vivre"

          • Laureaci Międzyszkolnego Konkursu "Savoir-vivre, czyli dobre wychowania".

            I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 26

            II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 139

            III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 148

            IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 25 

                                Szkoła Podstawowa nr 166

            Serdecznie gratulujemy !

        • Wyniki Olimpiady Językowej
          • Wyniki Olimpiady Językowej

          • Miło nam poinformować, że następujące osoby otrzymały tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Językowej Olimpus:
            - z kl.IV: Aleksandra Gorzkowska (miejsce 7), Selime Sancakli (miejsce 8), Paulina Majer (miejsce 10)
            - z kl.V: Ada Przybylska (miejsce 1 ), Aleksandra Jarząbek (miejsce 5 )
            - z kl.VI: Tymon Jedliński (6 miejsce), Ala Madembo (7 miejsce), Maja Parzyszek (8 miejsce), Staś Sambierski (9 miejsce), Michał Więcław (10 miejsce)
            Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania. 
            Gratulujemy sukcesów !

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
      • sp139@edu.um.warszawa.pl
      • (022) 632-59-94 fax 0-22 632 52 79
      • ul.Syreny 5/7 01-132 Warszawa
      • Inspektor Ochrony Danych - Bogdan Santorek Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: jest pod adresem email: iod@dbfo-wola.waw.pl lub pod adresem Administratora danych z dopiskiem IOD. Kontakt z Administratorem - 22 632-59-94 wew.221
  • Galeria zdjęć

      brak danych