• Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

• Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych. Projekt ma na celu unowocześnić szkoły tak, aby zajęcia prowadzone w nich były angażujące, ciekawe dla uczniów i wspierające kreatywność.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” w naszej szkole powstał:

1. Warsztat stworzony na potrzeby zajęć technicznych wyposażony w: meble warsztatowe,

narzędzia ręczne (wkrętaki, młotki, pilniki, itp.), elektronarzędzia (wkrętarki, wyrzynarka stołowa, wiertarka stołowa, pistolet do kleju na gorąco, wypalarki), mikrokontrolery.

1. Studio Audio/Video wyposażone w: aparat fotograficzny, greenscreen, lampy studyjne, program do tworzenia filmów, audio zestaw odsłuchowy (mikser audio,  głośniki, panele akustyczne).

1. Pracownia wyposażona w drukarki 3D – planowane pokazy.