• POMOC

• Uruchamiamy pomoc dla powodzian.

Koncentrujemy się na wyłącznie na trzech kategoriach: woda butelkowana, środki czystości, sucha żywność.

Dary można przynosić do szkoły, do pojemnika znajdującego się przy szatniach. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do UD Wola, który dostarczy rzeczy powodzianom.

• Zapraszamy do udziału w wewnątrzszkolnym konkursie pt. "Tabliczka mnożenia na wesoło"

Kategorie konkursu :

Konkurs prowadzony będzie w jednej kategorii:

• prace uczniów klas IV – VI.

Warunki uczestnictwa :

• Uczestnik zgłasza maksymalnie 3 wierszyki, rymowanki, które mają na celu pomoc w przyswojeniu tabliczki mnożenia, reguł itp.

• Wierszyki, rymowanki nie mogą być krótsze niż 6 wersów.

• Mile widziane są prace ozdobione, np. rysunkiem lub inną formą ekspresji.

• W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie prace autorskie. (Nie mogą być skopiowane z Internetu lub innych źródeł.)

• Każdą pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą.

• Prace należy złożyć do dnia 30 października 2024 r. do szkolnego koordynatora konkursu Sylwii Kantorowskiej.

Organizacja konkursu :

• Konkurs rozstrzygnięty zostanie przez Komisję Konkursową.

• Werdykt komisji jest ostateczny i nie podlega odwołaniu.

• Wyniki konkursu zostaną podane 13 listopada 2024 r. na stronie internetowej szkoły oraz na gazetce ściennej przy sali nr 8.

• Rozdanie dyplomów i nagród nastąpi 15 listopada 2024 r., w dniu w którym obchodzić będziemy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

• Wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na wystawie na I piętrze przy sali nr 8.

• Organizator zastrzega sobie prawo zaprezentowania na wystawie także nienagrodzonych prac.

Inne postanowienia :

• Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody uczestnika na wykorzystanie wizerunku i prac konkursowych w celach promocyjnych szkoły.

• Drodzy Państwo,

Nasza Placówka kolejny raz bierze udział w kampanii społecznej „Szkoły pełne talentów”,

Dlatego też bardzo proszę wzorem roku ubiegłego o zbieranie „Talenciaków” - papierowych kart – wyposażonych w unikatowy kod alfanumeryczny oraz QR, za pomocą których można wesprzeć naszą Szkołę, w celu uzyskania przez nią nagród tj. pomocy naukowych.

Bardzo proszę jeśli mają Państwo możliwość o rejestrowanie kuponów. W jaki sposób to zrobić:

- Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać naszą Placówkę po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl , przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku, lub zeskanować kod QR, a następnie przypisać Talenciaka do SP 139.

Można również Umieścić Talenciaka w fizycznej formie w specjalnie przygotowanym do tego celu pojemniku usytuowanym na portierni - na łączniku w SP 139 (1 pudełko) , w wejściu do szatni szkolnej (2 pudełko) lub w sali nr 8 ( 3 pudełko).

Dwa lata temu udało nam się pozyskać dla szkoły:

- 3 mikroskopy,

- 2 tablice magnetyczne - układ krwionośny ,

- Zestaw do lekkoatletyki ,

- Drogomierz .

W zeszłym roku:

- 2 szt. - Układ Słoneczny

- Zestaw do nauki ułamków

- Zestaw 30 chust do żonglowania

- Emocjonomierz

Zachęcamy do udziału w kampanii, która trwa od 2 września 2024 r. do 31 października 2024 r.

Wolontariat szkolny.

• (022) 632-59-94
          fax 0-22 632 52 79
        • ul.Syreny 5/7
        • Inspektor Ochrony Danych - p.Justyna Sikorska
          Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych: jest pod adresem email: iodo@rt-net.pl
          lub pod adresem Administratora danych z dopiskiem IOD.
          Kontakt z Administratorem - 22 632-59-94 wew.221
          Informacja e-mail