• Wniosek o wydanie Karty Ucznia

Aby otrzymać Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską należy wypełnić wniosek -

Szanowni Państwo,

W tym roku mija 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/1d38c4cb , dedykowany dla Państwa Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego będzie doskonałym momentem na otrzymanie nowej Karty Ucznia w szkole.

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Pierwsza_Karta.pdf

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Przedluzenie.pdf