• Zajęcia z programowania

• „Darmowe zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży” realizowane w Szkole Podstawowej nr 139

im. Ludwiki Wawrzyńskiej  ul. Syreny 5/7 w Warszawie

KARTA_____ZGLOSZENIA____UCZESTNIKA.pdf​​​​​​​

REGULAMIN ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH W RAMACH BUDŻETU PARTYCYPACJNEGO 2020

„BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY”

1. Organizatorem zajęć jest Dzielnica Wola  m. st. Warszawy, zwana w dalszej części Regulaminu „Dzielnicą”.
            2.  Zajęcia, zwane dalej „Zajęciami”, organizowane są w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2020
            3. Zajęcia prowadzone są   w budynku Szkoły Podstawowej nr 139 w Warszawie  przy ul. Syreny 5/7  a w Warszawie.
            4.  Zajęcia prowadzone są od 9 marca 2020 r. do 18 grudnia 2020r., z uwzględnieniem przerwy wakacyjnej.
            5. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.
            6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu oraz godziny zajęć.
            7. Osobami uprawnionymi do korzystania z zajęć są dzieci i młodzież oraz  w wieku od 10-16 lat, zwani dalej „Uczestnikami”.
            8. Zapisy na zajęcia odbywają się w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 139 w Warszawie w godzinach pracy sekretariatu informacja na stronie szkoły:  https://sp139warszawa.edupage.org/text/?text=text/text3&subpage=1.
            9. Zapisu można dokonać poprzez złożenie karty zapisu. Karta zapisu pojawi się na stronie internetowej szkoły najpóźniej 2 marca 2020.
            10. Zapisu na zajęcia może dokonać opiekun prawny Uczestnika.
            11. Czas trwania pojedynczych zajęć to  2 godziny  z 10 minutową w połowie zajęć.
            12. Liczba miejsc na zajęciach  jest ograniczona (15 osób w jednej grupie uczestników w wieku 10-13 lat i 15 osób w grupie uczestników 14-16 lat).
            13.  Niewykorzystane Zajęcia po skończonym cyklu szkoleniowym przepadają.
            14. Uczestnik nie ma możliwości odrabiania Zajęć.
            15. O udziale w Zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń w sekretariacie SP 139.
            16. Na zajęcia zostaje zakwalifikowane pierwsze zapisane 15 osób z każdej grupy wiekowej. Pozostałe zapisane osoby znajdują się na liście rezerwowej.
            17. Jeżeli  Uczestnik nie będzie uczestniczył w 3 zajęciach bez usprawiedliwienia jest usuwany z listy uczestników. Na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z listy rezerwowej.
            18. Za usprawiedliwioną nieobecność uważa się zwolnienie lekarskie i zaświadczenie ze szkoły Uczestnika  o uczestnictwie w zawodach lub konkursach. Usprawiedliwienia od rodziców nie będą honorowane
            19. Na pierwszych zajęciach Uczestnik podpisuje oświadczenia o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem.
            20. Kontakt z sprawie zajęć – sekretariat SP 139 - https://sp139warszawa.edupage.org/text/?text=text/text3&subpage=1.
            21. Uczestnik  na pierwszych zajęciach podpisuje oświadczenie, że będzie się stosował do niniejszego regulaminu.
            22.  W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyzję podejmuje Dyrektor SP 139 w Warszawie

• Bal karnawałowy

• Zapraszamy Rodziców do dekoracji sali gimnastycznej na bal karnawałowy w poniedziałek - 24 lutego o godz. 20.00.