Promocja Zdrowia - SP 139 - SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - prezentacja sukcesów.
Mamy zaszczyt zawiadomić wszystkich przyjaciół naszej szkoły oraz całe nasze środowisko, o uhonorowaniu naszej placówki Krajowym Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie.
Uroczyste wręczenie dyplomu miało miejsce dnia 9 grudnia 2014 roku w Ośrodku Rozwoju Edukacji. Ten prestiżowy tytuł został nam przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej, a wręczony przez Pana Tadeusza Sławeckiego Sekretarza Stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Wyróżnienie to nasza szkoła otrzymała jako jedyna w Warszawie, a czwarta na Mazowszu. Na terenie całego kraju istnieją 104 szkoły z krajowym certyfikatem.
„Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem Szkoły Promującej Zdrowie oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć, będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy.”
Koordynator SZPZ