• Konkurs matematyczno-językowy

• Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w Dzielnicowym   Konkursie  matematyczno – językowym z elementami ekologii HAVE FUN WITH MATHS AND ECOLOGY zwyciężyli:

Le Van Nhi -  SP 238

Liliana Szpak – SP 225

III miejsce - ex aequo

Filip Szczesny – SP 25

Maria Kowalska – SP 139

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów !!!

• Otwarte soboty w Poradni

• Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1, ul. Zawiszy 13

zaprasza

rodziców, nauczycieli i młodzież szkół ponadpodstawowych oraz starszych klas szkół podstawowych na cykl

OTWARTYCH SOBÓT PSYCHOTERAPEUTYCZNYCH

w dniach

20, 27.11.2021 r. oraz 4.12.2021 r.

w  godzinach 9 - 14

Indywidualne konsultacje odbywać się będą po telefonicznych zapisach, ze względu na ograniczenia związane z pandemią prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w spotkaniach w sekretariacie poradni pod numerem telefonu: 22 631-57-73 lub 22 631 - 08 - 23  (poniedziałek – piątek
            w godzinach 9.00-19.00).

20.11.2021 r.  ZAPRASZAMY RODZICÓW  NASTOLATKÓW

Porozmawiamy o kondycji psychicznej młodych ludzi, ich potrzebach, możliwościach wsparcia, szczególnie w aspekcie  skutków pandemii. Będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez psychologów i psychoterapeutów zajmujących się w poradni pomocą psychologiczną i psychoterapią.

27.11 2021 r. ZAPRASZAMY  MŁODZIEŻ

Nastoletni uczniowie będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez psychoterapeutów i psychologów. Koniecznym warunkiem przyjęcia będzie pisemna zgoda rodziców na udział uczniów niepełnoletnich lub przyjście z rodzicami.

04.12. 2021 r. ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI

Proponujemy możliwość indywidualnych konsultacji z psychologami i psychoterapeutami pracującymi z młodzieżą ze szkół w rejonie  naszej poradni.

Wszystkie spotkania są bezpłatne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

• Misie można przynosić do sali nr 9 do Pani Agnieszki Krasuskiej lub sali nr 8 do Pani Malwiny Wesserling.