• .

Godz.10.30   – klasy 4-5

Godz.11.00   – klasy 1-3

• Lato w mieście

uprzejmie informuję, że 21 czerwca 2021 r. o godz. 8.00 na stronie zgłoszeń do Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2021 nastąpi publikacja ofert Feryjnych Punktów Zajęć Specjalistycznych.

Wszystkie informacje dostępne będą na stronie zgłoszeń do Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście 2021” https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action.

Ewa Wocial

Kierownik

Referatu Realizacji Zadań Oświatowych

w Wydziale Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Wola

• Budżet Obywatelski - głosowanie

• Szanowni Państwo!

Od dzisiaj można zagłosować na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego. Dwie uczennice naszej szkoły: Ala Madembo i Natalia Furmanek, oraz mama naszych uczniów - Pani Hałasiewicz napisały projekty, które mogą być realizowane na terenie naszej szkoły. Są to projekty:

- nr 50 (MusicaLOVE - warsztaty z aktorstwa, śpiewu i tańca dla dzieci i młodzieży)

- nr 53 (Darmowe zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży)\

- nr 87 (Lekcje angielskiego dla dzieci z klas 2-4)

Bardzo prosimy o poparcie naszych projektów. Głosować mogą również dzieci i młodzież (jest potrzebny nr PESEL).

Głosować można na stronie https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome do 30 czerwca br

• Zapisy do świetlicy

• ZAPISY DO ŚWIETLICY
            na nowy rok szkolny 2021/2022

W poniedziałek 7 czerwca wychowawcy klas 0 – 3 rozdadzą swoim uczniom KARTY ZGŁOSZENIA dziecka do świetlicy na nowy rok szkolny.

Wypełnione i podpisane dokumenty (ze zgodami RODO) prosimy przekazać wychowawcy klasy do 18 czerwca.

Beata Zabłocka

Kierownik Świetlicy

Regulamin RODO oraz dokumenty można znaleźć na stronie internetowej szkoły
            sp139warszawa.edupage.org