• Regulamin lekcji on-line

„REGULAMIN  LEKCJI  ON-LINE”

Regulamin dla uczniów klas 4–8 mający na celu jak najbardziej efektywne prowadzenie lekcji on-line.

Obowiązuje od 26.10.2020r. do odwołania.

1. Lekcje on-line odbywają się zgodnie z planem lekcyjnym.

1. Przed lekcją on-line należy przygotować miejsce pracy.
            1. Uczeń zachowuje odpowiednią postawę.
            2. Uczeń zapoznaje się z informacjami podanymi przez nauczyciela i przygotowuje odpowiednie materiały i pomoce.
            3. Uczeń musi mieć stworzone odpowiednie warunki do nauki (cisza, spokój).

1. W czasie lekcji on-line.
              1. Mikrofony są wyłączone – włączane są na polecenie nauczyciela.
              2. Kamery powinny być włączone.
              3. Uczeń nie przemieszcza się po pokoju/domu.
              4. Zalogowanie się do lekcji on-line nie jest równoznaczne z obecnością na zajęciach. Uczeń musi być aktywny i w każdej chwili gotowy do odpowiedzi na pytanie nauczyciela.

1. Konsekwencje wynikające z nieprzestrzegania „Regulaminu lekcji on-line”.

Uczeń łamiący zasady lekcji zdalnej otrzymuje ujemne punkty zgodnie z „Regulaminem punktowej oceny zachowania”.

„Regulamin lekcji on-line” może ulegać zmianom, mającym na celu zwiększenie efektywności pracy uczestników zdalnych lekcji. O wszelkich zmianach uczniowie będą poinformowani drogą pisemną i podczas umówionego spotkania on-line.

• Akcja "Tusz do paki"

• Uwaga! Uwaga!

Rozpoczynamy akcję TUSZ DO PAKI. Zużyte opakowania po tuszach do drukarek atramentowych (nie tonery) można od środy przynosić do szkoły. Pojemniki będą się znajdowały przy wejściu do szkoły i na korytarzach. Szczegóły w filmie:https://www.youtube.com/watch?v=QIDkQnlcfBQ

Fundusze z recyklingu po opakowaniach tuszy będą przeznaczone na karmę dla zwierząt w schroniskach.

•  „Z tabliczką dzielenia za pan brat”

• Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją w dniu X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia ogłaszamy wyniki konkursu matematycznego       „Z tabliczką dzielenia za pan brat”.

Prace nagrodzone:

I miejsce – Rafał Frankowski – kl V A

II miejsce – Kinga Grochowska – kl IV C
            Na III miejscu uplasowały się ex aequo –

Kornelia Karaczewska – kl IV B i Julia Kusztal – kl IV A

Prace wyróżnione :

– Julia Święcka  - kl IV A

– Dominika Zychewicz – kl V B

– Karol Witkowski – kl VI B

Zwycięzcom GRATULUJEMY  i życzymy kolejnych sukcesów