• Stypendia

uprzejmie informuję, że 26 czerwca br. rozpoczęły się nabory wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II – adresowane do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne.

Szczegóły: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/

Jednocześnie informuję, że w 2020 roku został uruchomiony pilotaż Elektronicznego Systemu do Obsługi Stypendiów m.st. Warszawy (ESdOS), za pośrednictwem którego od bieżącej edycji można wypełniać wnioski o ww. stypendia.

Dostęp: www.um.warszawa.pl/stypendia

Mariola Zielińska