•            

        Terminy dyżurów

        oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
        prowadzonych przez m.st. Warszawę w lipcu i sierpniu 2022 r.

        I TURNUS  4 lipca – 22 lipca
        II TURNUS 25 lipca – 12 sierpnia
        III TURNUS 16 sierpnia – 31 sierpnia
                  AKTUALIZACJA NR 1
        L.p. Dzielnica Szkoła Adres Termin dyżuru w 2022 r.  Uwagi
        1 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 350 ul. Karola Irzykowskiego 1A  4 lipca – 22 lipca  
        2 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25  4 lipca – 22 lipca  
        3 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego ul. gen. Waleriana Czumy 8  4 lipca – 22 lipca  
        4 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego ul. Rozłogi 10 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        5 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz ul. Michała Elwira Andriollego 1 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        6 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 321 ul. ppłk. Wacława Szadkowskiego 3 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        7 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego ul. gen. Wiktora Thomméego 1 25 lipca – 12 sierpnia  
        8 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego ul. Tkaczy 27 25 lipca – 12 sierpnia  
        9 Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka ul. Brygadzistów 18 25 lipca – 12 sierpnia  
        10 Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej ul. Oławska 3  4 lipca – 22 lipca  
        11 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren ul. Stanisława Szobera 1/3  4 lipca – 22 lipca z powodu rozbudowy szkoły dzieci  z oddziału przedszkolnego  z SP nr 316 będą uczęszczały do Przedszkola nr 381 ul. Szobera 1/3
        12 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Kobiałka 49  4 lipca – 22 lipca  
        13 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Bohaterów 41 25 lipca – 12 sierpnia  
        14 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej ul. Zaułek (Białołęka) 34 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        15 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5  4 lipca – 22 lipca  
        16 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Myśliborska 25  4 lipca – 22 lipca  
        17 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego ul. Leśnej Polanki 63/65  4 lipca – 22 lipca  
        18 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego ul. Podróżnicza 11 16 sierpnia – 31 sierpnia  ze względu na rozbudowę szkoły dyżur wakacyjny odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej nr 355 ul. Ceramicznej 11
        19 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3  4 lipca – 22 lipca  
        20 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera ul. Topolowa 15  4 lipca – 22 lipca  
        21 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego ul. Erazma z Zakroczymia 15 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        22 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 355 im. Jana Wedla ul. Ceramiczna 11  4 lipca – 22 lipca  
        23 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Głębocka 66  4 lipca – 22 lipca  
        24 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 361 ul. Ruskowy Bród 19 25 lipca – 12 sierpnia  
        25 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka 4 25 lipca – 12 sierpnia  
        26 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II ul. Strumykowa 21 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        27 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" ul. Hemara 15  4 lipca – 22 lipca  
        28 Bielany Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego ul. Rudzka 6  4 lipca – 22 lipca  
        29 Bielany Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk ul. Samogłoska 9 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        30 Bielany Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej ul. Aspekt 48  4 lipca – 22 lipca  
        31 Bielany Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3  4 lipca – 22 lipca  
        32 Bielany Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza ul. Leopolda Staffa 21 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        33 Bielany Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Aleja Władysława Reymonta 25  4 lipca – 22 lipca  
        34 Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija ul. Antoniego Fontany 1 szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 369 im.  Antoniego Bolesława Dobrowolskiego, ul. S. Przybyszewskiego 45
        35 Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej ul. Jana Kasprowicza 107 25 lipca – 12 sierpnia  
        36 Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" ul. Wrzeciono 9 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        37 Bielany Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy ul. Józefa Balcerzaka 1  4 lipca – 22 lipca  
        38 Bielany Szkoła Filialna im. Zygmunta Sokołowskiego  ul. Arkuszowa 202 szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 273 im. im. dr. Aleksandra Landy,  ul. Józefa Balcerzaka 1
        39 Bielany Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza ul. Władysława Broniewskiego 99A 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        40 Bielany Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego ul. Jana Kochanowskiego 8 25 lipca – 12 sierpnia  
        41 Bielany Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera ul. Josepha Conrada 6 25 lipca – 12 sierpnia  
        42 Bielany Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego ul. Stanisława Przybyszewskiego 45 25 lipca – 12 sierpnia  
        43 Bielany Szkoła Podstawowa nr 370 ul. Lwa Tołstoja 2 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        44 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju ul. Cieszyńska 8 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        45 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5  4 lipca – 22 lipca  
        46 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino ul. Giordana Bruna 11 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        47 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza ul. Ludwika Narbutta 14 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        48 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery ul. Artura Grottgera 22 25 lipca – 12 sierpnia  
        49 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego ul. Nowoursynowska 210/212 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        50 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej ul. Okrężna 80 25 lipca – 12 sierpnia  
        51 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty ul. Pułku AK "Baszta" 3 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        52 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka ul. Domaniewska 33  4 lipca – 22 lipca  
        53 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        54 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego ul. Zwierzyniecka 10  4 lipca – 22 lipca  
        55 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Bokserska 30  4 lipca – 22 lipca  
        56 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego ul. Spartańska 4  4 lipca – 22 lipca  
        57 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej ul. Czarnomorska 3  4 lipca – 22 lipca  
        58 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada ul. Niegocińska 2  4 lipca – 22 lipca  
        59 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Barcelońska 8  4 lipca – 22 lipca  
        60 Mokotów Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10  4 lipca – 22 lipca  
        61 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 371 im. Sandro Pertiniego ul. Jana III Sobieskiego 68 25 lipca – 12 sierpnia  
        62 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 3 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11  ul. Gościniec 53 25 lipca – 12 sierpnia  
        63 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego ul. Zbaraska 3 25 lipca – 12 sierpnia  
        64 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa ul. Ludwika Michała Paca 44 25 lipca – 12 sierpnia  
        65 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" ul. Międzyborska 64/70  4 lipca – 22 lipca  
        66 Praga Południe Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej ul. Grzegorza Przemyka 5 25 lipca – 12 sierpnia  
        67 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego ul. Szaserów 117  4 lipca – 22 lipca opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida
        68 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Aleja Stanów Zjednoczonych 27  4 lipca – 22 lipca opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 185 im. UNICEF
        69 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" ul. Osiecka 28/32  4 lipca – 22 lipca  
        70 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena ul. Zwycięzców 44  4 lipca – 22 lipca  
        71 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31  4 lipca – 22 lipca opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
        72 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego ul. Kwatery Głównej 13  4 lipca – 22 lipca  
        73 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki ul. Białowieska 22  4 lipca – 22 lipca  
        74 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida ul. Kamionkowska 36/44  4 lipca – 22 lipca opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego
        75 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" ul. Cyrklowa 1  4 lipca – 22 lipca  
        76 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny ul. Władysława Umińskiego 12 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        77 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 25 lipca – 12 sierpnia  
        78 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka ul. Boremlowska 6/12  4 lipca – 22 lipca  
        79 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich ul. gen. Romana Abrahama 10  4 lipca – 22 lipca  
        80 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska 11  4 lipca – 22 lipca  
        81 Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. ul. Kawęczyńska 2  4 lipca – 22 lipca  
        82 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi ul. Jagiellońska 7 25 lipca – 12 sierpnia  
        83 Praga Północ  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego ul. Białostocka 10/18  4 lipca – 22 lipca  
        84 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza ul. Kowieńska 12/20 25 lipca – 12 sierpnia  
        85 Praga Północ Filia Szkoły  Podstawowej nr 258 ul. Namysłowska 1 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        86 Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka ul. Otwocka 3 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        87 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Józefa Sierakowskiego 9 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        88 Rembertów Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie" ul. Ignacego Paderewskiego 45  4 lipca – 22 lipca  
        89 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca ul. Józefa Lewartowskiego 2 25 lipca – 12 sierpnia  
        90 Śródmieście Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" ul. Drewniana 8 szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 29, ul. Fabryczna 19
        91 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej ul. Niecała 14 szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 220, al. J. Pawła II 26a
        92 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego ul. Ciasna 13 szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 32, ul. Lewartowskiego 2
        93 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21A szkoła nie organizuje opieki ze względu na remont opieka organizowana wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 220, al. J. Pawła II 26a
        94 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Aleja Jana Pawła II 26A 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        95 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Fabryczna 19  4 lipca – 22 lipca  
        96 Targówek Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego ul. Gościeradowska 18/20  4 lipca – 22 lipca  
        97 Targówek Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Balkonowa 4 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        98 Targówek Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego ul. Mieszka I 7 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        99 Targówek Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego ul. Radzymińska 227 25 lipca – 12 sierpnia  
        100 Targówek Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka ul. Remiszewska 40 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        101 Targówek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana ul. św. Hieronima 2 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        102 Targówek Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej ul. Suwalska 29  4 lipca – 22 lipca  
        103 Targówek Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera ul. Turmoncka 20  4 lipca – 22 lipca  
        104 Targówek Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza ul. Krakusa 2  4 lipca – 22 lipca  
        105 Targówek Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Bartnicza 8  4 lipca – 22 lipca  
        106 Targówek Szkoła Podstawowa nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Reymonta ul. Bartnicza 2 25 lipca – 12 sierpnia  
        107 Targówek Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów ul. Turmoncka 2  4 lipca – 22 lipca  
        108 Targówek Szkoła Podstawowa nr 398 ul. Rembrandta 8 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        109 Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II ul. Orłów Piastowskich 47 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        110 Ursus Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. Walerego Sławka 9 25 lipca – 12 sierpnia  
        111 Ursus Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej ul. Mariana Keniga 20  4 lipca – 22 lipca  
        112 Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10  4 lipca – 22 lipca  
        113 Ursus Szkoła Podstawowa nr 360 ul. Dzieci Warszawy 42  4 lipca – 22 lipca  
        114 Ursus Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Michała Drzymały 1 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        115 Ursus Szkoła Podstawowa nr 382 ul. Konińska 2 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        116 Ursus Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Warszawska 63 25 lipca – 12 sierpnia  
        117 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo ul. Taneczna 54/58 25 lipca – 12 sierpnia  
        118 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina ul. Koncertowa 8 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        119 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny ul. Hawajska 7 25 lipca – 12 sierpnia  
        120 Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena ul. Leonida Teligi 3 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        121 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" ul. Witolda Małcużyńskiego 4 25 lipca – 12 sierpnia  
        122 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego ul. Eugeniusza Lokajskiego 3  4 lipca – 22 lipca  
        123 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza ul. Puszczyka 6  4 lipca – 22 lipca  
        124 Wawer Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych ul. Poezji 5  4 lipca – 22 lipca  
        125 Wawer Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha ul. Koryncka 33 25 lipca – 12 sierpnia  
        126 Wawer Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich ul. Przygodna 2 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        127 Wawer Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta ul. Mieczysława Pożaryskiego 2 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        128 Wawer Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Wilgi 19  4 lipca – 22 lipca  
        129 Wawer Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I ul. Króla Maciusia 5  4 lipca – 22 lipca  
        130 Wawer Szkoła Podstawowa nr 204 m. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich ul. Bajkowa 17/21 25 lipca – 12 sierpnia  
        131 Wawer Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" ul. Wolna 36/38 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        132 Wawer Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki ul. Michała Kajki 80/82 25 lipca – 12 sierpnia  
        133 Wawer Szkoła Podstawowa nr 404 ul. Cyklamenów 28  4 lipca – 22 lipca  
        134 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica ul. Armii Krajowej 39 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        135 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej ul. Brata Alberta 46 25 lipca – 12 sierpnia  
        136 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Trakt Brzeski 18 25 lipca – 12 sierpnia  
        137 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Plac Wojska Polskiego 28  4 lipca – 22 lipca  
        138 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" ul. Cieplarniana 23  4 lipca – 22 lipca  
        139 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Klimatyczna 1 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        140 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego ul. Uprawna 9/17  4 lipca – 22 lipca  
        141 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        142 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 400 al.. Rzeczypospolitej 23B  4 lipca – 22 lipca  
        143 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 10 25 lipca – 12 sierpnia  
        144 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja ul. Przyczółkowa 27 25 lipca – 12 sierpnia  
        145 Włochy Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego ul. Przepiórki 16/18 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        146 Włochy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" ul. Malownicza 31  4 lipca – 22 lipca  
        147 Włochy Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza ul. Radarowa 4B  4 lipca – 22 lipca  
        148 Włochy Szkoła Podstawowa nr 359 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista 12A  4 lipca – 22 lipca  
        149 Włochy Szkoła Podstawowa nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz ul. Astronautów 17  4 lipca – 22 lipca  
        150 Wola Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego ul. Miedziana 8  4 lipca – 22 lipca  
        151 Wola Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego ul. Grabowska 1  4 lipca – 22 lipca  
        152 Wola Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury ul. Żytnia 40  4 lipca – 22 lipca  
        153 Wola Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego ul. Jana Brożka 15  4 lipca – 22 lipca  
        154 Wola Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima ul. Esperanto 5  4 lipca – 22 lipca  
        155 Wola Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy 37  4 lipca – 22 lipca  
        156 Wola Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego ul. Smocza 19  4 lipca – 22 lipca  
        157 Wola Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego ul. Płocka 30 25 lipca – 12 sierpnia  
        158 Wola Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja ul. Ożarowska 69 25 lipca – 12 sierpnia  
        159 Wola Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej ul. Elekcyjna 21/23 25 lipca – 12 sierpnia  
        160 Wola Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy ul. Esperanto 7A 25 lipca – 12 sierpnia  
        161 Wola Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37 25 lipca – 12 sierpnia  
        162 Wola Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej ul. Ogrodowa 42/44 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        163 Wola Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów ul. Marcina Kasprzaka 1/3 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        164 Wola Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej ul. Syreny 5/7 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        165 Wola Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa ul. Jana Olbrachta 48/56 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        166 Wola Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Grzybowska 35 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        167 Wola Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Grenady 16 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        168 Wola Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II ul. Deotymy 25/33 16 sierpnia – 31 sierpnia  
        169 Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana ul. Mścisławska 1  4 lipca – 22 lipca  
        170 Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego ul. Braci Załuskich 1 25 lipca – 12 sierpnia  
        171 Żoliborz Szkoła Podstawowa Nr 92 im. Jana Brzechwy ul. Przasnyska 18A 16 sierpnia – 31 sierpnia  
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
      • sp139@edu.um.warszawa.pl
      • (022) 632-59-94 fax 0-22 632 52 79
      • ul.Syreny 5/7 01-132 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych