•  Plan naboru do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia                                                                                                                   prowadzonych przez m.st. Warszawa na rok szkolny 2022/2023
        Dzielnica Typ szkoły Szkoła Ulica Typ oddziału Zawód lub
         język w
        oddziałach dwujęzycznych
        l. oddziałów l. uczniów
        Bemowo LO LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Krzywoń O   9 288
        Bemowo LO LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Krzywoń D jęz. angielski 1 32
        Białołęka LO CV LO im. Zbigniewa Herberta van Gogha O   9 288
        Białołęka LO CLXV LO Ostródzka O   7 224
        Bielany LO XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti Staffa O   6 192
        Bielany LO XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti Staffa D jęz. hiszpański 1 32
        Bielany LO XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego Zuga O   5 160
        Bielany LO XLI LO im. Joachima Lelewela Kiwerska O   7 224
        Bielany LO XLI LO im. Joachima Lelewela Kiwerska D jęz. angielski 2 64
        Bielany LO LII LO im. Władysława Stanisława Reymonta Żeromskiego O   7 224
        Bielany T T Księgarskie im. Stefana Żeromskiego Żeromskiego O Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 1 36
        Bielany T T Księgarskie im. Stefana Żeromskiego Żeromskiego O Technik księgarstwa 1 36
        Bielany T T Księgarskie im. Stefana Żeromskiego Żeromskiego O Technik reklamy 1 36
        Bielany LO LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Lindego MS   6 192
        Bielany LO  LX LO im. Wojciecha Górskiego Tołstoja O   5 160
        Bielany LO XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka Gwiaździsta O   9 288
        Bielany LO CXXII LO im. Ignacego Domeyki Staffa O   7 224
        Bielany T T nr 25 im. Stanisława Staszica Perzyńskiego O Technik informatyk 2 64
        Bielany T T nr 25 im. Stanisława Staszica Perzyńskiego O Technik organizacji turystyki 2 72
        Bielany T T nr 25 im. Stanisława Staszica Perzyńskiego O Technik spedytor 3 108
        Bielany T T nr 25 im. Stanisława Staszica Perzyńskiego O Technik programista 1 32
        Bielany T T Ekonomiczne nr 5 Żeromskiego O Technik ekonomista 2 68
        Bielany T T Ekonomiczne nr 5 Żeromskiego O Technik handlowiec 1 36
        Bielany T T Ekonomiczne nr 5 Żeromskiego O Technik logistyk 3 102
        Bielany T T Ekonomiczne nr 5 Żeromskiego O Technik hotelarstwa 1 34
        Bielany BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 18 Żeromskiego O Sprzedawca 2 68
        Bielany BS I st. Branżowa Szkołą I stopnia nr 18 Żeromskiego O Magazynier- logistyk 2 68
        Mokotów LO VI LO im. Tadeusza Reytana Wiktorska O   10 320
        Mokotów LO X LO im. Królowej Jadwigi Woronicza O   7 238
        Mokotów LO XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego Wiktorska O   7 238
        Mokotów LO XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska O   4 136
        Mokotów LO XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska D jęz. hiszpański 1 34
        Mokotów LO XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska KW jęz. hiszpański 1 34
        Mokotów LO XLII LO im. Marii Konopnickiej Madalińskiego O   7 238
        Mokotów LO XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego Al. Niepodległości O   6 204
        Mokotów LO XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Dolna O   7 224
        Mokotów LO XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego Joliot-Curie D jęz. niemiecki 2 68
        Mokotów LO XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego Joliot-Curie O   5 170
        Mokotów LO LXV LO z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema Marynarska I   4 80
        Mokotów LO LXV LO z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema Marynarska O   3 102
        Mokotów LO LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego Narbutta O   8 256
        Mokotów LO CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego Chełmska MS   2 64
        Mokotów LO  CX LO im. Roberta Schumana Sobieskiego O   6 192
        Mokotów LO CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego Żywnego O   3 102
        Mokotów LO CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego Żywnego D jęz. niemiecki 1 30
        Mokotów LO CLV  LO z Oddziałami Dwujęzycznymiim. Bohaterek Powstania Warszawskiego Żywnego D jęz. angielski 3 102
        Mokotów LO CLVI LO Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich" Podchorążych I   5 100
        Mokotów LO  LXXX LO im. Leopolda Staffa Wiśniowa O   4 128
        Mokotów T T Mechatroniczne nr 1 Wiśniowa O Technik programista 1 32
        Mokotów T T Mechatroniczne nr 1 Wiśniowa O Technik informatyk 1 32
        Mokotów T T Mechatroniczne nr 1 Wiśniowa D Technik informatyk/jęz. angielski 1 32
        Mokotów T T Mechatroniczne nr 1 Wiśniowa O Technik mechatronik 2 64
        Mokotów T T Ekonomiczne nr 8 Joliot-Curie O Technik ekonomista 3 102
        Mokotów T T Ekonomiczne nr 8 Joliot-Curie O Technik reklamy 3 102
        Mokotów T T Ekonomiczne nr 8 Joliot-Curie O Technik rachunkowości 2 68
        Mokotów T T Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 Krasnołęcka O Technik hotelarstwa 3 102
        Mokotów T T Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 Krasnołęcka O Technik organizacji turystyki 3 102
        Mokotów T T Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 Krasnołęcka O Technik żywienia i usług gastronomicznych 3 102
        Mokotów T T Ogrodnicze Bełska O Technik architektury krajobrazu 2 68
        Mokotów T T Ogrodnicze Bełska O Technik ochrony środowiska 3 102
        Mokotów T T Ogrodnicze Bełska O Technik ogrodnik 3 102
        Mokotów T T Ogrodnicze Bełska O Technik weterynarii 2 68
        Mokotów T T Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej Kazimierzowska O Technik przemysłu mody 2 68
        Mokotów T T Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej Kazimierzowska O Technik usług fryzjerskich 3 102
        Mokotów T T Odzieżowe i Fryzjerskie im. Marii Bratkowskiej Kazimierzowska O Technik stylista 2 68
        Mokotów BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Kazimierzowska O Fryzjer 3 102
        Mokotów BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 31 Rzymowskiego O Fryzjer 1 38
        Mokotów BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 31 Rzymowskiego O Wielozawodowa 7 252
        Ochota LO VII LO im. Juliusza Słowackiego Wawelska O   5 160
        Ochota LO XIV LO im. Stanisława Staszica Nowowiejska O   7 238
        Ochota LO XXI LO im. Hugona Kołłątaja Grójecka O   8 256
        Ochota LO XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego Barska O   7 224
        Ochota LO CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Siemieńskiego O   8 256
        Ochota LO LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Skarżyńskiego I   4 80
        Ochota LO LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Skarżyńskiego S   1 34
        Ochota LO LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Skarżyńskiego O   2 64
        Ochota T T nr 24 Urbanistów O Technik informatyk 3 102
        Ochota T T nr 24 Urbanistów O Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 3 102
        Ochota T T nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Szczęśliwicka O Technik handlowiec 2 68
        Ochota T T nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Szczęśliwicka O Technik ekonomista 3 102
        Ochota T T nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Szczęśliwicka O Technik reklamy 2 68
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka O Technik elektroenergetyk transportu szynowego 2 68
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka O Technik elektryk 1 34
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka O Technik logistyk 3 102
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka O Technik mechatronik 1 34
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka  O Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 2 68
        Ochota T T nr 7 Szczęśliwicka  O Technik transportu kolejowego 1 34
        Ochota T T Samochodowe nr 1 im. Romana Macieja Pijanowskiego Szczęśliwicka O Technik pojazdów samochodowych 4 136
        Ochota BS I st. Branżowa Szkoła Samochodowa I stopnia nr 2 Szczęśliwicka O Mechanik pojazdów samochodowych 4 136
        Praga-Południe LO IV LO im. Adama Mickiewicza Saska O   6 204
        Praga-Południe LO XIX LO im. Powstańców Warszawy Zbaraska O   6 204
        Praga-Południe LO XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Naddnieprzańska O   6 204
        Praga-Południe LO XXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Zwycięzców O   6 192
        Praga-Południe LO XXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Zwycięzców D jęz. angielski 2 64
        Praga-Południe LO XXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Zwycięzców MM jęz. angielski 1 34
        Praga-Południe LO XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego Międzyborska O   6 204
        Praga-Południe LO LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego Grochowska O   6 204
        Praga-Południe LO XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta Fundamentowa  O   6 204
        Praga-Południe LO  XCVI LO im. Agnieszki Osieckiej al. Stanów Zjednoczonych O   4 136
        Praga-Południe T T Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego al. Stanów Zjednoczonych O Technik teleinformatyk 1 34
        Praga-Południe T T Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego al. Stanów Zjednoczonych O Technik informatyk 2 68
        Praga-Południe T T Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego al. Stanów Zjednoczonych O Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej  1 34
        Praga-Południe T T Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego al. Stanów Zjednoczonych O Technik telekomunikacji 1 34
        Praga-Południe T T Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego al. Stanów Zjednoczonych O Technik programista 2 68
        Praga-Południe LO XCVII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich Siennicka O   2 68
        Praga-Południe T T nr 12 Siennicka O Technik logistyk 1 34
        Praga-Południe T T nr 12 Siennicka O Technik organizacji turystyki 1 34
        Praga-Południe T T nr 12 Siennicka O Technik ekspoatacji portów i terminali 1 34
        Praga-Południe LO  CXI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego Szczawnicka O   1 32
        Praga-Południe LO  CXI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego Szczawnicka I   1 20
        Praga-Południe T T nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Szczawnicka I Technik ekonomista 2 40
        Praga-Południe T T nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Szczawnicka I Technik reklamy 1 20
        Praga-Południe T T nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Szczawnicka I Technik rachunkowości 1 20
        Praga-Południe LO  LXXXVII LO im. gen. Leopolda Okulickiego Saska O   4 136
        Praga-Południe T T nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego Saska O Technik analityk 3 96
        Praga-Południe T T nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego Saska O Technik usług fryzjerskich 1 32
        Praga-Południe T T nr 27 im. prof. Józefa Zawadzkiego Saska O Technik chłodnictwa i klimatyzacji 2 64
        Praga-Południe T T Gastronomiczno - Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera Majdańska O Technik hotelarstwa 1 34
        Praga-Południe T T Gastronomiczno - Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera Majdańska O Technik żywienia i usług gastronomicznych 3 102
        Praga-Południe BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. prof. Stanisława Bergera   Majdańska O Cukiernik 2 72
        Praga-Południe BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. prof. Stanisława Bergera  Majdańska O Kucharz 2 72
        Praga-Południe T T Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II Komorska O Technik żywienia i usług gastronomicznych 3 102
        Praga-Południe T T Spożywczo-Gastronomiczne im. Jana Pawła II Komorska O Technik technologii żywności 1 34
        Praga-Południe BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. Prof.Stanisława Bergera Komorska O Kucharz 2 72
        Praga-Południe BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. Prof.Stanisława Bergera Komorska I Kucharz 1 20
        Praga-Południe BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 20 im. Prof.Stanisława Bergera Komorska O Kelner 2 72
        Praga-Północ LO VIII LO im. Władysława IV Jagiellońska O   6 192
        Praga-Północ LO L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Burdzińskiego I   3 60
        Praga-Północ LO L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Burdzińskiego O   6 192
        Praga-Północ LO LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kowelska O   8 272
        Praga-Północ LO XX LO im. Bolesława Chrobrego Objazdowa S   1 34
        Praga-Północ LO XX LO im. Bolesława Chrobrego Objazdowa O   3 102
        Praga-Północ T T Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Objazdowa O Technik energetyk 1 34
        Praga-Północ T T Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Objazdowa O  Technik automatyk 1 34
        Praga-Północ T T Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego Objazdowa O Technik informatyk 2 68
        Praga-Północ BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 Objazdowa O wielozawodowa  1 36
        Praga-Północ T T nr 20 Ratuszowa O Technik hotelarstwa 3 102
        Praga-Północ T T nr 20 Ratuszowa O Technik organizacji turystyki 2 68
        Praga-Północ T T nr 20 Ratuszowa O Technik handlowiec 2 68
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O Technik budowy dróg 1 34
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O Technik geodeta 2 68
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 34
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O Technik informatyk 1 34
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O Technik grafiki i poligrafii cyfrowej  2 68
        Praga-Północ T T Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka Szanajcy O  Technik programista 1 34
        Praga-Północ T T nr 6 Targowa O Technik elektryk 2 68
        Praga-Północ T T nr 6 Targowa O Technik pojazdów samochodowych 3 102
        Praga-Północ BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Targowa O Mechanik pojazdów samochodowych 2 72
        Praga-Północ BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Targowa O Elektromechanik pojazdów samochodowych 1 36
        Praga-Północ BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 Targowa O Elektryk 1 36
        Rembertów LO LI LO im. Tadeusza Kościuszki Kadrowa O   8 256
        Śródmieście LO II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Myśliwiecka O   2 64
        Śródmieście LO II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Myśliwiecka D jęz. angielski 4 128
        Śródmieście LO II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Myśliwiecka MM   3 96
        Śródmieście LO V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego Nowolipie O   6 192
        Śródmieście LO IX LO im. Klementyny Hoffmanowej Hoża  O   11 352
        Śródmieście LO XI LO im. Mikołaja Reja pl. Małachowskiego  O   6 192
        Śródmieście LO XV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej Klonowa O   5 160
        Śródmieście LO XV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej Klonowa D jęz. francuski 1 35
        Śródmieście LO XV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej Klonowa KW jęz. francuski 1 32
        Śródmieście LO XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego Elektoralna O   4 128
        Śródmieście LO XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego Elektoralna D jęz. niemiecki 2 64
        Śródmieście LO XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego Elektoralna KW jęz. niemiecki 1 32
        Śródmieście LO XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Smolna O   7 224
        Śródmieście LO XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Polna O   5 160
        Śródmieście LO XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego Świętokrzyska O   6 192
        Śródmieście LO LXII LO Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa Konwiktorska MS   3 96
        Śródmieście LO LXII LO Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa Konwiktorska S   4 128
        Śródmieście LO LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Hoża  O   6 192
        Śródmieście LO LXXV LO im. Jana III Sobieskiego Czerniakowska O   7 224
        Śródmieście LO LXXXI LO im. Aleksandra Fredry Miła O   5 160
        Śródmieście LO CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Świętokrzyska O   6 192
        Śródmieście LO  XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiego Stawki O   3 96
        Śródmieście T T Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki O Technik ekonomista 4 128
        Śródmieście T T Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki O Technik logistyk 3 96
        Śródmieście T T Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki O Technik rachunkowości 2 64
        Śródmieście LO  LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Górnośląska O   7 224
        Śródmieście T T Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego Górnośląska O Technik budownictwa 4 128
        Śródmieście T T Budownictwa i Architektury nr 1 im. prof. Zdzisława Mączeńskiego Górnośląska O Technik renowacji elementów architektury 1 32
        Śródmieście LO  LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego Konopczyńskiego O   7 224
        Śródmieście T T Elektryczno-Elektroniczne nr 1  Konopczyńskiego O Technik elektronik 1 32
        Śródmieście T T Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego Przyrynek O Technik budownictwa 6 192
        Śródmieście T T Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego Przyrynek O Technik inżynierii sanitarnej 1 32
        Śródmieście T T Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 Poznańska O Technik hotelarstwa 1 32
        Śródmieście T T Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 Poznańska O Technik żywienia i usług gastronomicznych 7 224
        Śródmieście BS I st. Branżowa Szkoła Gastronomiczna I stopnia Poznańska O Cukiernik 1 32
        Śródmieście BS I st. Branżowa Szkoła Gastronomiczna I stopnia Poznańska O Kucharz 1 32
        Śródmieście T T Poligraficzne Stawki O Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 4 128
        Śródmieście T T Poligraficzne Stawki O Technik reklamy 3 96
        Śródmieście T T Poligraficzne Stawki O Technik procesów drukowania 1 32
        Śródmieście T T Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego Polna  O Technik informatyk 1 30
        Śródmieście T T Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego Polna  O Technik realizacji nagrań 0,5 15
        Śródmieście T T Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego Polna  O Technik realizacji nagłośnień 0,5 15
        Śródmieście T T Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego Polna  O Technik programista 1 30
        Targówek LO XIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli Oszmiańska O   10 350
        Targówek LO XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Żuromińska O   5 160
        Targówek LO XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Żuromińska D jęz. hiszpański 1 4
        Targówek LO XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Żuromińska D jęz. niemiecki 1 4
        Targówek LO XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Żuromińska KW jęz. hiszpański 1 35
        Targówek LO XLVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Żuromińska KW jęz. niemiecki 1 35
        Targówek LO  CII LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka Bartnicza I   6 120
        Targówek LO CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana        Olgierda D jęz. angielski 2 64
        Targówek LO CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana        Olgierda D jęz. francuski 1 4
        Targówek LO CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana  Olgierda O   2 64
        Targówek LO CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana  Olgierda KW jęz. francuski 1 32
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik ekonomista 1 35
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik hotelarstwa 2 70
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik organizacji turystyki 1 35
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik eksploatacji portów i terminali 1 35
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 2 70
        Targówek T T nr 11 im. Piotra Wysockiego Odrowąża O Technik lotniskowych służb  operacyjnych  1 35
        Targówek T T nr 30 Wysockiego O Technik usług fryzjerskich 2 60
        Targówek T T nr 30 Wysockiego O Technik budownictwa 1 30
        Targówek T T nr 30 Wysockiego O Technik technologii drewna 2 60
        Targówek BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 Wysockiego O Fryzjer 1 30
        Targówek BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 Wysockiego O Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 1 30
        Targówek BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 Wysockiego O Wielozawodowa 3 90
        Targówek LO  CLXII Liceum Ogólnokształcące Turmoncka O   6 192
        Targówek LO  CLXII Liceum Ogólnokształcące Turmoncka S   1 34
        Ursus LO LVI LO im. Rotmistrza Witolda Plieckiego Dzieci Warszawy O   8 256
        Ursus T T nr 8 im. Jana Karskiego Dzieci Warszawy O Technik informatyk 4 136
        Ursus T T nr 8 im. Jana Karskiego Dzieci Warszawy O Technik organizacji turystyki 2 68
        Ursus T T nr 8 im. Jana Karskiego Dzieci Warszawy O Technik logistyk 2 68
        Ursus BS I st. Branżowa Szkoła I stopnia nr 37 im. Jana Karskiego Dzieci Warszawy O Wielozawodowa 3 102
        Ursynów LO LXIII LO im. Lajosa Kossutha Hirszfelda O   6 192
        Ursynów LO LXIII LO im. Lajosa Kossutha Hirszfelda I   1 20
        Ursynów LO LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego Dembowskiego O   7 210
        Ursynów LO CLXVI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Sportowymi Koncertowa O   1 32
        Ursynów LO CLXVI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Sportowymi Koncertowa S   2 64
        Ursynów LO CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Szolc-Rogozińskiego O   3 102
        Ursynów LO CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Szolc-Rogozińskiego D jęz. hiszpański  1 34
        Ursynów LO CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Szolc-Rogozińskiego D jęz. angielski 1 34
        Wawer LO XXV LO im. Józefa  Wybickiego Halna O   7 224
        Wawer LO XXVI LO im. Juliana Tuwima Alpejska O   5 160
        Wawer LO XXVI LO im. Juliana Tuwima Alpejska I   1 20
        Wesoła LO CLXIII Liceum Ogólnokształcące Klimatyczna O   4 136
        Wilanów LO XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza O   5 150
        Wilanów LO XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza D jęz. angielski 1 30
        Włochy LO CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego Solipska  O   9 288
        Włochy LO LXXIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca „Victoria” Promienista O   2 68
        Włochy LO  LXXXIV LO im. Bohaterów Narwiku Gładka O   1 32
        Włochy T T nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Gładka O Technik awionik 1 28
        Włochy T T nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Gładka O Technik informatyk 1 30
        Włochy T T nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku Gładka O Technik mechanik lotniczy 2 56
        Wola LO III LO im. gen. Józefa Sowińskiego Rogalińska O   10 300
        Wola LO XII LO im. Henryka Sienkiewicza Sienna O   5 160
        Wola LO XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida Obozowa O   9 288
        Wola LO XXX LO im. Jana Śniadeckiego Wolność O   7 224
        Wola LO XXX LO im. Jana Śniadeckiego Wolność D jęz. angielski 1 34
        Wola LO XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Bema D jęz. angielski 6 192
        Wola LO XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Bema MM   2 64
        Wola LO XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Platynowa D jęz. angielski 1 32
        Wola LO XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Platynowa O   6 192
        Wola LO XLV LO im. Romualda Traugutta Miła O   8 256
        Wola LO LXXXVI LO im. Batalionu "Zośka" Garbińskiego O   6 192
        Wola LO CXIX LO im. Jacka Kuronia Złota O   6 180
        Wola LO  CLXI LO Smocza O   4 136
        Wola LO  LXXXVIII LO im. Michała Konarskiego Okopowa O   5 170
        Wola T Technikum nr 26 Okopowa O Technik żywienia i usług gastronomicznych