• Stołówka - cennik, kontakt

• Szanowni Państwo.

Dziękujemy za wybór naszej firmy cateringowej i rozpoczęcie współpracy. Nasze usługi cateringowe są zaprojektowane tak, aby dostarczać zdrowe i świeże posiłki dla uczniów. Nasze posiłki są pełne składników odżywczych i energii, które dzieci potrzebują do wzrostu i nauki. Do przygotowania naszych posiłków używamy tylko naturalnych, wysokiej jakości produktów, a także oferujemy posiłki dietetyczne, takie jak bez laktozy, bez glutenu i wegetariańskie . Cieszymy się, że możemy wprowadzić  aplikację do zamawiania posiłków, która  ułatwi proces zamawiania posiłków dla uczniów.

W związku z tym chcemy przekazać Państwu istotne informacje organizacyjne

Firma Bluebar Catering wraz z dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i wszelkich usług z tym związanych.

• PROJEKT DLA KLAS „ 0 ”

- Całodzienne wyżywienie

( śniadanie + zupa + II danie + podwieczorek ) – 19,50 zł

• KLASY 1- 8

- Zestaw obiadowy ( zupa + II danie ) – 12,90 zł

- Podwieczorek – 4,00 zł

Posiłki zamawiamy obligatoryjnie na cały miesiąc, do wyboru są posiłki mięsne lub wegetariańskie.

Do dnia 27-go dnia miesiąca udostępniany jest jadłospis, rodzice otrzymują informację e-mail – owo lub SMS-em o możliwości zamawiania posiłków na następny miesiąc.

Rodzic ma obowiązek odwoływać posiłki w aplikacji podczas nieobecności dziecka do godz. 7:00 danego dnia.

Rodzice dzieci, które mają zalecenie lekarskie dotyczące diety proszeni są o przesłanie zaświadczenia e-mail do kierownika stołówki – Dorota Stepnowska – d.stepnowska@wp.pl

Każdy uczeń, który będzie zgłoszony w aplikacji otrzyma od nas kartę elektroniczną.

Uczeń ma obowiązek posiadać kartę przy każdorazowym wydawaniu posiłków, ponieważ jest ona niezbędna do weryfikacji złożonego zamówienia. Pierwsza karta wydana będzie na koszt naszej firmy, zagubienie karty wymaga wyrobienia duplikatu, koszt  10,00 zł – opłata pobrana z konta rodzica w aplikacji.