• Zespół Szkół Nr 21

• Prezentacja Zespołu Szkół Nr 21:

W prezentacji umieszczono informacje dotyczące zawodów kształconych w Technikum nr 27

ul. Saka 78:

Ø technik analityk;

Ø technik chłodnictwa i klimatyzacji;

Ø technik usług fryzjerskich

Terminy wirtualnych dni otwartych naszej szkoły:

Szczegóły dotyczące dni otwartych  są umieszczone na stronie internetowej

Zespołu Szkół Nr 21 w Warszawie https://technikum27.edupage.org/

Marek Kupiecki Dyrektor Zespół Szkół nr 21

ul. Saska 78    03-914 Warszawa

www.zs21.edu.plhttp://zs21@edu.um.warszawa.pl

• WEBINAR  DLA  RODZICÓW

• Program  Kuratorium Oświaty w Warszawie we współpracy z NASK

Państwowym Instytutem Badawczym, Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, Komendą

Stołeczną Policji, Urzędem Ochrony Danych Osobowych, Mazowieckim Samorządowym

Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Reaguj i wspieraj.

Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość

WEBINAR  DLA  RODZICÓW

25.02.2021r.    godz.18.00            https://youtu.be/R544mFsClqk

Młodzi użytkownicy internetu –wyzwania, bezpieczeństwo, ochrona wizerunku w sieci. Co wiemy, o czym nie wiemy , a czego się nie domyślamy czyli jak towarzyszyć dziecku w cyfrowym świecie ?

• Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "W zimowym, baśniowym nastroju":

I miejsce: Kuba Zubkowicz kl.0a

Wyróżnienie: Adam Kozłowski kl.0a

Basia Gojtowska kl. 0a

I miejsce: Basia Kapuścińska kl.1b

II miejsce: Alex Cinak kl.1a

Kasia Kurek kl.c

III miejsce: Remigiusz Drabarek kl.1a

Iga Gorzkowska kl.1b

Wyróżnienie: Ola Mazur kl.1c

Franek Femiak kl.1b

Jagoda Komar kl.1a

Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu!

O terminie uroczystego wręczenia nagród i dyplomów przekażemy informację w najbliższym czasie.

• Bezpiecznie w sieci

• W dniu 9 lutego obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Święto jest obchodzone od 2004 roku. Tegoroczne hasło akcji to  "Działajmy razem!"- nabiera szczególnego znaczenia w tym wyjątkowym czasie, kiedy wszyscy spędzamy w sieci dużo czasu.

Szczegółowe informacje dla rodziców i uczniów jak bezpiecznie korzystać z Internetu można znaleźć na stronie: http://www.dzieckowsieci.pl/  a także na innych stronach podanych w zakładce Ewaluacja/Bezpieczeństwo w sieci.

• Konkurs - wyniki

• Szkolny Konkurs "Psotny sposób na pandemię" zakończony!

I miejsce - Ania Frankowska, kl.4b

Rafał Frankowski, kl.5a

II miejsce - Maja Kępczyńska, kl.2b

III miejsce - Lena Chybowska, kl. 1b

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Brędel

Ewelina Niedzielska

• Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

• Kilka słów Pani Marzeny Michałek z Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie uzyskania przez naszą szkołę          Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie.

Niezmiernie miło mi przekazać wyrazy uznania dla Państwa działań upowszechniających zdrowie. To już kolejny rok, kiedy do grona wyjątkowych placówek oświatowych mogę zaprosić szkoły wyróżniające się swoją aktywnością w sferze dbałości            o zdrowie swoje i innych.

Szkoła Promująca Zdrowie w swoich działaniach koncentruje się na propagowaniu zdrowego stylu życia, tworzeniu warunków sprzyjających ochronie zdrowia oraz umożliwiających aktywne uczestnictwo społeczności szkolnej             w działaniach na rzecz zdrowia.

Przyznanie Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie to formalne uznanie dla wysiłków szkół realizujących długofalowe  i systemowe działania w zakresie promocji zdrowia.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom oraz całej społeczności szkolnej za współpracę i aktywne włączanie się w różnego rodzaju inicjatywy. Wspólnie tworzymy dobrą atmosferę                    w naszej szkole.

Monika Kruszewska

Koordynator Zespołu Promocji Zdrowia

• Konkurs Fotograficzny

• Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym, którego organizatorem jest Zespół Szkół Fototechnicznych w Warszawie przy ul. Spokojnej 13.

To już XIX edycja tego konkursu, którego bohaterem jest każdorazowo Warszawa. Tegoroczny temat konkursu brzmi: „Blaski i cienie mojej kochanej Warszawy”.

Interesują nas obrazy miasta postrzegane przez Młodych Warszawiaków. Z pewnością warto wybrać się z aparatem fotograficznym na spacer po swoim mieście i pokazać z własnej perspektywy wiele jego oblicz.